Konkurs plastyczny pn. „Kępno – miasto trzech wyznań” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs plastyczny pn. „Kępno – miasto trzech wyznań”

Termin składania prac plastycznych do konkursu plastycznego pn. „Kępno – miasto trzech wyznań”  został wydłużony do dnia 15 września 2017 r.

Konkurs pn. „Kępno – miasto trzech wyznań”  odbywa się w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Dyplomacja Publiczna 2017-komponent „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2017”.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs plastyczny pn. „Kępno – miasto trzech wyznań”