OGŁOSZENIE - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta i Gminy Kępno o przystąpieniu do opracowania strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kępno cześć II.

Na podstawie art. 54, ust.2 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko a także w związku z uchwałami oraz uchwałami:

1) Nr XXVIII/185/2012 Rady Miejskiej w Kępnie z dnia 9 listopada 2012 roku,

2) Nr XXXIII/209/2013 Rady Miejskiej w Kępnie z dnia 12 lutego 2013 roku (wraz z Obwieszczeniem Burmistrza Miasta i Gminy Kępno z dnia 16 maja 2013 roku w sprawie sprostowania błędów w wymienionej uchwale),

zmieniającymi uchwałę NR XLIV/287/2009 Rady Miejskiej w Kępnie z dnia 29 października 2009 w sprawie przystąpienia do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kępno zawiadamiam o przystąpieniu do opracowania strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dotyczącej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kępno cześć II.

Wnioski i uwagi do ww. opracowania należy składać do dnia 4 sierpnia 2017 roku na piśmie na adres: Urzędu Miasta i Gminy Kępno, ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno lub pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Burmistrz Miasta i Gminy Kępno.

-  Piotr Psikus

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności OGŁOSZENIE