KONKURS - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno

Zaprojektuj kartkę na Boże Narodzenie dla Kępna.

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z gminy i miasta Kępno do wzięcia udziału w świątecznym konkursie.

Każdy z uczestników może zaprojektować własną kartkę świąteczną, a najlepsze prace zostaną wyróżnione nagrodami. Najpiękniejsze kartki będą powielone, opatrzone życzeniami od Burmistrza Miasta i Gminy Kępno i wysłane dalej do miasta partnerskich, urzędów, zaprzyjaźnionych instytucji w kraju i za granicą. Część kartek trafi również do sprzedaży, z której zysk zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Konkurs będzie odbywał się w trzech kategoriach wiekowych:

I – klasy 1-3, II- klasy 4-8, III – szkoły ponadpodstawowe.

Każdy z uczestników może wykonać jedną kartkę, liczą się prace samodzielne – nie grupowe.

Format pracy: kwadrat o boku 21 cm

Prace należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy Kępno w Punkcie Obsługi Klienta – z dopiskiem na kopercie: KONKURS ŚWIĄTECZNY

Termin nadsyłania prac: do 30 listopada  muszą znaleźć się w UMiG.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 6 grudnia. Laureaci zostaną powiadomieni o dokładnej godzinie i miejscu.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności KONKURS