Kępińska Karta Seniora - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kępińska Karta Seniora

,,Kępińska Karta Seniora to program”, który aktywizuje społecznie kępińskich seniorów poprzez stworzenie systemu zniżek, ulg i zwolnień umożliwiających zwiększony dostęp do ofert kulturalnych i innych usług.

Kępińscy seniorzy po okazaniu karty, będą mogli korzystać ze zniżek, ulg i zwolnień skierowanych i przygotowanych specjalnie z myślą o nich.

Seniorzy, którzy ukończyli 60 rok życia i zamieszkują gminę Kępno, mogą złożyć wnioski o przyznanie karty ,,Kępińskiej Karty Seniora” .

Wnioski będą dostępne dla mieszkańców od 20 grudnia  w Urzędzie Miasta i Gminy Kępno, w punkcie obsługi interesanta.

Gmina Kępno podpisała  już 23 porozumień z Partnerami, którzy wyrazili chęć przyłączenia się do programu ,,Kępińskiej Karty Seniora”

Partnerzy programu:

1. ,,Apteka pod Wagą” Bartosz Fiołka - ul. Rynek 37, Kępno

2. Monika Stryjak Salon Kosmetyczny ,,Monika” – al. Marcinkowskiego 4a/1, Kępno

3. Ryszard Kurzawa - Sklep przemysłowy Sprzedaż biżuterii i dewocjonalia – ul. Krótka 3, Kępno

4. ,,Flos” Sklep Zielarsko – Medyczny Katarzyna Różewska – ul. Szkolna 8, Kępno

5. Firma ,, Kratka” Karolina Frąszczak, ul. Kilińskigo 9 – Stara Wozownia, Kępno

6. Sklep Art. Przemysłowy – Tomasz Olejniczak, ul. Sienkiewicza 10, Kępno

7. Studio Mebli Kuchennych  - Klaudiusz Olejniczak, ul. Warzywniaka 14, Kępno

8. ,,Lawanda”  sp. z o .o . (Intermarche) – ul. Broniewskiego 2, Kępno

9. Salon Kosmetyczny ,,Image” Tatiana Sikora – ul. Warszawska 36, Kępno

10. Mirosław Kubacki Zakład i Sklep Fotograficzny „Emax” – ul. Rzeźnicka 2, ul. Stara 2, Kępno

11. Elżbieta Kałużna Gabinet Kosmetyczny – ul. Ks. P. Wawrzyniaka 13, Kępno

12. „Krisdent” Stomatolodzy (Krisdent s.c. Katarzyna i Paweł Warteccy) – ul. Turowskiego 3, Kępno

13. Sklepy Jubilerskie - Sławomir Król – ul. Rynek 26, ul. Rynek 17, Kępno

14. ,,Ewa” Katarzyna Gmerczyńska – Biżuteria Srebrna, Zegarki i Usługi Zegarmistrzowskie, ul. Rynek 26, Kępno

15. ,,Optyk” s.c. Beata, Jarosław, Kamil Piotrowscy – ul. Poniatowskiego 4, Kępno

16. Księgarnia „Wolumen” Anna Zawda – ul. Rynek 13, Kępno

17. Sklep Spożywczy Maria i Jacek Noculak – ul. Rynek 7, Kępno

18. Sklep ,,Męski” – Olga Sułkowska – ul. Warszawska 6, Kępno

19. Sklep „Uroda i Elegancja” Katarzyna Banaś – ul. Broniewskiego 14c/1, Kępno

20. Restauracja ,,P jak Pysznie” Paweł Powroźnik -  ul. Sportowa 9, Kępno

21. Felona – „Bricomarche” – ul. Broniewskiego 2b, Kępno

22. Apteka ,,Pod Kasztanami’’ sp. j.  – ul. Sienkiewicza 48, Kępno

23. Zakład Usługowo-Handlowy ,,As-Atelier”  Agnieszka Staszak – ul. Broniewskiego 14/1, Kępno

Zapraszamy podmioty gospodarcze do współpracy i przystąpienia do programu Kępińskiej Karty Seniora.

Partnerem programu może zostać osoba fizyczna, osoba prawna lub inny podmiot, który przystąpi do programu i zaproponuje zniżki, ulgi lub zwolnienia w świadczonych przez siebie usługach na rzecz seniorów.

Przystąpienie partnera do programu następuje poprzez podpisanie porozumienia.

karta_seniora1 karta_seniora1 karta_seniora2 karta_seniora2

WNIOSEK O WYDANIE KARTY SENIORA